• 0(236) 233 28 88
 • 0 (232) 469 96 37
TR
|
EN

HAKKIMIZDA


Bir araya gelmek başlangıçtır, bir arada bulunmak ilerlemedir, bir arada çalışmak ise başarı.

Henry Ford

ATAK Mühendislik Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. kurulduğu 1990 yılından bu yana çağdaş yapısı ve müşteriye kaliteli, süratli hizmeti ön planda tutan uygulamalarıyla sürekli ve hızlı gelişme göstermiştir. Şirketimiz şu anda faaliyetlerini Manisa'da 3160m² kapalı, 1200m² açık alanda ve İzmir'de 400m² kapalı alanda sürdürmektedir.

Mühendislik, montaj ve bakım kadromuzun günümüzün yüksek teknolojisini kullanarak gerçekleştirdiği hizmetler bize konumuzda bölgemizin en iyilerinden olma özelliğini kazandırmıştır.

Bugüne kadar uzman personelimiz ve her aşamadaki hizmetlerimizle elektrik taşıma ve dağıtım sistemleri, Endüstriyel tesisler ve Endüstriyel otomasyon gibi çok değişik konularda anahtar teslimi elektrik proje, tesisat ve montaj işlerini zamanında tamamlamış olmanın gururunu taşıyoruz.

Atak Otomasyon Endüstriyel Kont. Sist. San. Tic. Ltd. Şti. ve Atak Mühendislik Elektrik Elektronik San. Tic. Ltd. Şti. olarak faaliyet göstermekte olan şirketlerimiz 31.03.2022 tarihinden itibaren birleşmiş olup, ATAK Elektrik Mühendislik Otomasyon Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi adı altında faaliyetini sürdürmektedir.

 

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Ülke ekonomisine katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli olarak benimseyen, teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider kuruluşlarla çalışan firmamızın hedefi yasal mevzuatlar çerçevesinde, müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır. 

Tüm çalışanlarımız birbirlerini de birer müşteri olarak görmeli, Sürekli İyileştirmeyi ve sıfır Hata ’yı hedeflemelidir. 

Müşterilerimizi memnun etme yolunun, çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak, çalışanlarımıza en iyi çalışma ortamını sağlamakta, sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi desteklemekteyiz. Bu bağlamda amacımız bütün faaliyet sahalarında ve hizmet birimlerinde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere Kaliteyi yaşam şekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmek ATAK Elektrik Mühendislik Otomasyon San. Ve Tic. A.Ş. çalışanları olarak hepimizin görevidir.

 • MÜŞTERİLERİMİZE GÜÇ KATARIZ VE ONLARA REKABET AVANTAJI SAĞLARIZ.
 • YENİLİKÇİĞİ DESTEKLERİZ VE GELECEĞİ YAPILANDIRIRIZ
 • ŞİRKET DEĞERİNİ ARTTIRIRIZ VE YENİ OLANAKLAR ORTAYA KOYARIZ.
 • TOPLUMA ÇEVREYE KARŞI KURUMSAL SORUMLLUK TAŞIRIZ

Yeni yapacağınız ve/veya şu anda çalışan elektrik sistemlerinizdeki taleplerinizi karşılayabilmek için, geniş bir yelpazede sunduğumuz hizmetler ile çözümleri siz değerli müşterilerimize öneriyoruz.

Ekibimiz, Tesislerin tasarımından, kurulumuna ve işletilmesine dair performansınızı, verimliliğinizi artırmak, maliyetlerinizi minimize etmek, donanımlarınızın ömrünü uzatmak ve sistemlerinizin güvenilir şekilde çalışmasını sağlamak amacı ile çalışan, uzman ve tecrübeli teknik elemanlardan oluşturulmuştur.

OHSAS 45001 - İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

 • Kuruluşumuzun ELEKTRİK-İLETİŞİM-YANGIN-GÜVENLİK SİSTEMLERİ faaliyetlerinde İSG risklerini dikkate alarak tüm ilgili tarafların güvenliklerini sağlamak.
 • Yönetim sistemimizi sürekli geliştirmek ve iyileştirmek.
 • Çalışanlarımızın memnuniyetini ön planda tutmak.
 • İş Sağlığı ve Güvenliği yasalarına ve yönetmeliklerine ve üyesi olduğu kuruluşların şartlarına uymak.
 • Çalışanların bireysel İSG sorumlulukları konusunda bilinçlendirmek amacıyla tüm çalışanlara duyurmak.
 • Müşteri, ziyaretçi, tedarikçi, taşeronlar, işletme ve şantiye sınırları içerisine girebilecek ilgili taraflar için ulaşılabilir olmasını sağlamak.
 • Kuruluşumuz için uygunluk ve geçerliliğini sürmesini sağlamak için periyodik olarak gözden geçirilmektedir.

MİSYONUMUZ

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

VİZYONUMUZ

 • Herkesin kalitesini ve istikrarlı yükselişini onayladığı bir firma olmamızı sağlayan değerlerimizi geliştirerek, bölgemiz elektrik sektörünün önde gelen ismi olma özelliğimizi sürdürmek, bugün olduğu gibi gelecekte de en büyük vizyonumuz olacaktır.
 • Topluma ve çevreye katkıda örnek olmak,
 • Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti,
 • Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti,
Copyright © 2017 - 2024 ATAK Elektrik Mühendislik Otomasyon A.Ş