• 0(236) 233 28 88
  • 0 (232) 469 96 37
TR
|
EN

 

Atak Elektrik Mühendislik Otomasyon Ltd. Şti. olarak Ar-Ge çalışmalarını desteklediğimiz Greenbox Farms "Tarımsal Girişimcilik Programı" kapsamında üçüncü olarak 10 bin TL'lik ödül almaya hak kazandı.

Yaşar Üniversitesi ve İzmir Ekonomi Üniversitesi’nin destekleriyle yürütülen merkezin ilk tematik programı olan "Tarımsal Girişimcilik Programı" çerçevesinde Haziran ayından beri çalışmalarını sürdüren 9 girişimin sunumlarını gerçekleştirdiği etkinliğin açılışı, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Girişimcilik ve Gençlik Yuvarlak Masa Başkanı İrem Oral Kayacık‘ın katılımlarıyla gerçekleşti.

Tarım alanında yenilikçi iş fikirlerinin jüri değerlendirmesinden geçtiği törende jüri koltuğunda TÜSİAD Girişimcilik ve Gençlik Yuvarlak Masa Üyesi Aydın Buğra İlter, İzmir Büyükşehir Belediyesi Baysan A.Ş Genel Müdürü Murat Onkardeşler, İzmir Ticaret Borsası Genel Sekreteri Dr. Erçin Güdücü, EGİAD Yönetim Kurulu ve EGİAD Melekleri İcra Kurulu Üyesi Filip Minasyan, İzmir Ekonomi Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Derya Nizam Bilgiç ve Pınar Süt Mamulleri San. A.Ş. Ar-Ge Merkezi Direktörü Reyhan Parlak yer aldı.

Copyright © 2017 - 2024 ATAK Elektrik Mühendislik Otomasyon A.Ş